Kurs nurkowania z łodzi PADI Boat Diver,

nurkowanie z łodzi padi wycieczka

Nurkowanie z łodzi jest jedną z najciekawszych form nurkowania. Nawet w miejscach, gdzie można zanurkować z brzegu wielu nurków wybiera opcję nurkowanie z łodzi, gdyż ma ono wiele praktycznych zalet oraz jest po prostu bardziej atrakcyjne. Pozwala łatwo dotrzeć do takich moiejsc nurkowych, które są niedostępne z brzegu. Nurkowanie z łodzi, gdy warunki nie są zbyc ciekawe, zawsze umożliwia przepłynięcia w inne miejsce. Nurkowanie z łodzi jest też często łatwiejsze niż wchodzenie z brzegu, gdyż można uniknąć przepływania przez fale przyboju.

Zobacz najbliższe terminy kursów nurkowych

Ponadto nurkowanie z łodzi pozwoli Ci na spotkanie się z ludźmi dzielącymi z tobą fascynację nurkowaniem. Będziesz miał okazję porozmawiać z nimi, ponurkować razem oraz nauczyć się czegoś nowego. No i oczywiście najlepszym powodem, jaki daje nurkowanie z łodzi jest sama atrakcyjność pływania łodzią, jako formy spędzania wolnego czasu.

nurkowanie z łodzi padi

WYMAGANIA

  • wiek- ukończone 10 lat (od osób poniżej 18 lat wymagana jest pisemna zgoda rodziców na nurkowanie)
  • posiadanie certyfikatu PADI OWD lub stopnia równoważnego
  • oświadczenie o dobrym stanie zdrowia.

UWAGI

Każde nurkowanie odbywa się w pełnym sprzęcie renomowanych firm.

Zobacz najbliższe terminy kursów nurkowych

Zobacz ceny kursów nurkowych

 

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     
E-MAIL:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.