baza nurkowa chorwacja
baza nurkowa chorwacja
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
wyjazdy nurkowe
wyjazdy nurkowe
kurs podstawowy nurkowania
kurs podstawowy nurkowania
tanie nurkowanie w chorwacji
tanie nurkowanie w chorwacji
woucher nurkowy na prezent
woucher nurkowy na prezent

Kursy nurkowania

NIEBISKI

Najbliższy wyjazd

wyjazdy najbliższe

Baza nurkowa Chorwacja

wyjazdy

Zajęcia na basenie

basen 1

Nurkowanie z "Aquamatic": kursy, wyjazdy, sprzęt nurkowy!

Bottleneck Cave

Bottleneck Cave

Bottleneck Cave znajduje się niedaleko Reqqa Point. Propozycja zdecydowanie dla nurków z doświadczeniem i wyspecjalizowanych w nurkowaniu jaskiniowym. Spełnienie tych wymogów jest niezwykle istotne głównie przez warunki, jakie tam panują.

Bottleneck Cave, zaczyna się szerokim wejściem o wymiarach 37 metrów. Dalej jest jednak już nieco mniej wygodnie. Średnica tunelu w jaskini wynosi około 5 metrów. Długi tunel zaczyna się na głębokości 37 metrów, a kończy na 58 m. Spory dystans, jaki należy pokonać w czasie zwiedzania Bottleneck, wymaga odpowiedniego przygotowania.

To miejsce nurkowe nie należy do najprostszych. Pole do manewru w środku, jest ograniczone. Na uwagę zasługują jednak duże gromady krewetek w dużych szczelinach jaskini, które znajdują się regularnie na obu ścianach skalnych i stanowią miejsce rozwoju kolejnych stworzeń.  

 

Nurkuj z nami!

TELEFON+48 880 000 899   E-MAIL:      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Bottleneck Cave 3

 


Bottleneck Cave 1

Bottleneck Cave 5