baza nurkowa chorwacja
baza nurkowa chorwacja
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
wyjazdy nurkowe
wyjazdy nurkowe
kurs podstawowy nurkowania
kurs podstawowy nurkowania
tanie nurkowanie w chorwacji
tanie nurkowanie w chorwacji
woucher nurkowy na prezent
woucher nurkowy na prezent

Kursy nurkowania

NIEBISKI

Najbliższy wyjazd

wyjazdy najbliższe

Baza nurkowa Chorwacja

wyjazdy

Zajęcia na basenie

basen 1

Nurkowanie z "Aquamatic": kursy, wyjazdy, sprzęt nurkowy!

Colral Cave Gozo

Colral Cave

Colral Cave nie bez powodu zasługuje na swoją nazwę. Niesamowicie ukształtowana jaskinia, jest dosyć nie standardową wśród tych wszystkich spotykanych na Gozo. Dzieje się tak głównie przez dno, które prowadzi nas do jej środka. W większości przypadku mamy do czynienia z piaszczystym, bądź kamiennym podłożem. Tutaj występuje niestandardowo muł, który wznosi się nawet do 20 metrów.

Może właśnie te niestandardowe warunki wpłynęły na rozwój tak niesamowitych okazów życia w jaskini. Jej ściany pokrywają grubo koralowce, gąbki i inna podobna, silnie rozwinięta roślinność. W związku z tak szerokim rozkwitem, spotykamy tu oczywiście sporo rzadkich zwierząt, takich jak koniki morskie, jeżowce i wiele rożnych gatunków ryb.

Coral Cave, szeroka nawet na 30 metrów, zaczyna się na głębokości 17. Jest atrakcją dostępną dla nurków zaawansowanych, jak i tych mniej doświadczonych. W każdym przypadku nurkowanie będzie przyjemnym spacerem po niesamowitym podwodnym świecie.

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Colral Cave 5


malta 2013 18 

 

Colral Cave 2