Nurkowanie w Chorwacji - Lato 2018
Zapraszamy na długi weekend czerwcowy do Chorwacji.
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
Centrum nurkowe Aquamatic.pl
wyjazdy nurkowe
wyjazdy nurkowe
kurs podstawowy nurkowania
kurs podstawowy nurkowania
woucher nurkowy na prezent
woucher nurkowy na prezent

Kursy nurkowania

NIEBISKI

Najbliższy wyjazd

wyjazdy najbliższe

Baza nurkowa Chorwacja

wyjazdy

Zajęcia na basenie

basen 1

Nurkowanie z "Aquamatic": kursy, wyjazdy, sprzęt nurkowy!

Cathedral Cave Gozo

cathedral cave

Niesamowitych doznań dostarcza podwodnym turystom stosunkowo dostępne i wyjątkowo czarujące miejsce na wodach Gozo - Cathedral Cave. Tłumacząc sobie nazwę tego przepięknego zakątka - jaskinia katedralna, bądź jaskinia - katedra- już możemy domyślać się jego fenomenu.

Cathedral Cave mieści się u wybrzeży Gozo, niedaleko Dwerja Bay i Azure Window. Kręci się tam wielu turystów, ale tylko odpowiednio przygotowana ich cześć ma możliwość poznania prawdziwych uroków tej niezwykłej jaskini. Cały czar kryje się bowiem w jej nietypowym ukształtowaniu. Do środka można wpłynąć, zanurzając się 5 metrów pod wodę. Dalej wpływasz w obszar skalny, który zwieńczony jest kopułą o wysokości 15 metrów. Do jaskini można wpłynąć i wynurzyć się w środku, zaczerpnąć powietrza i podziwiać jej piękno.

Najczęściej przytaczanym wspomnieniem przez nurków jest widok otworu prowadzącego do kopuły. Ta szczególna, błękitna toń, odrysowuje się w kształcie okręgu i tworzy formę oprawionego dzieła sztuki, ukształtowanego przez naturę.

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     

E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

malta 2013 33

cathedral cave 3

cathedral cave 4