Kursy Tec Rec

techniczne nurkowanie kursy padi

Nurkowanie techniczne to rodzaj nurkowania, który pozwala zanurzyć się i odkryć głębiny. Nurkowanie techniczne jest niezwykle niebezpieczne i ryzykowne. Jedynie odpowiednie wyszkolenie i sprzęt umożlwia pełnię doznań na dużych głębokościach. Bezpieczne i swobodne nurkowanie techniczne wymaga godzin praktyki i stałego doskonalenia swoich umiejętności, w połączeniu z niezawodnym sprzętem. Na szczęście wszystko to możecie znaleźć u nas!

Aby rozpocząc kolejną przygodę z nurkowaniem, tym razem technicznym należy skończyć Kurs Tec Rec - zapoznający z podstawowymi umiejętnościami niezbędnymi w nurkowaniach głębszych niż 40 metrów, wykonywaniem nurkowań z planowaną dekompresją oraz używaniem wielu mieszanek gazowych podczas jednego nurkowania.

Jeśli zadajesz sobie pytania: co jest Twoim celem w nurkowaniu? czy lubisz dreszczyk emocji? czy akceptujesz ryzyko, odpowiedzialność i zobowiązania? - i wszystkie odpowiedzi brzmią Tak! - to kursy Tec Rec i późniejsze nurkowania techniczne będą dla Ciebie najbardziej satysfakcjonującymi doświadczeniami, jakie możesz uzyskać w nurkowaniu.

tec kursy padi

 


Oferowane kursy Tec Rec:PADIeLearningProwadzimy kursy nurkowania, organizujemy wyjazdy nurkowe, napełniamy butle, wypożyczamy i oferujemy sprzęt nurkowy! 

 
Nowość! - kurs nurkowy ONLINE z PADI

Nurkuj z nami!

 

TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.