Discover Scuba Diving

Discover Scuba Diving

Discover Scuba Diving należy do programów, którego zadaniem jest wprowadzenie i przedstawienie nurkowania dla zainteresowanych. Szkolenie skierowane jest dla dzieci (od 10 lat) oraz dorosłych. Odbywa się w idealnych warunkach, które zagwarantują bezpieczeństwo i dobrą zabawę!

Zawartość kursu Discover Scuba Diving

Po omówieniu zagadnień teoretycznych na powierzchni, kursanci wykonują jedno płytkie nurkowanie w warunkach basenopodobnych lub w wodach otwartych, pod bezpośrednim nadzorem profesjonalisty nurkowego.

Program ma na celu przedstawić nurkowanie w kontrolowany, a równocześnie przyjemny sposób ludziom, którzy nigdy nie próbowali nurkować. Discover Scuba Diving daje nie nurkującym osobom okazję na nurkowanie w bezpiecznych warunkach, zaszczepienie poczucia komfortu, „obycia się z wodą”, bezpieczeństwa oraz przynależności do środowiska płetwonurków, pomaga też przezwyciężyć błędne wyobrażenia o nurkowaniu.   


 W cenie zawarte jest:

- ok. 30-40 minut teorii o nurkowaniu (krótki wykład wprowadzający w najważniejsze zagadnienia nurkowe)

- 45-60 minut praktycznego nurkowania w pełnym sprzęcie pod czujnym okiem instruktora

- wypożyczenie pełnego, kompletnego sprzętu nurkowego 

 Cennik kursu Poznaj Nurkowanie  

Ważne!

Po wykonaniu Discover Scuba Diving nie otrzymuje się certyfikatu , ani uprawnień - program ma na celu przedstawienie i pokazanie zainteresowanym jak wygląda nurkowanie.

 

W celu zdobycia uprawnień zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania OWD.

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899     E-MAIL:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.