Kursy podstawowe nurkowania

kursy podstawowe

Nurkowanie to niewątpliwie bardzo ekscytująca forma spędzania czasu, jednak wielu z nas w wyniku niewiedzy poddaje się stareotypowi, który mówi,
że nurkowanie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności i ciężkiego treningu.


Rzeczywistość na szczęście jest zupełnie inna - filozofia organizacji PADI: "Zacznij nurkować już dzisiaj!" rzuca nowe spojrzenie na nurkowanie dając możliwość zejścia pod wodę ... natychmiast! Takie rozwiązanie zostało przewidzane w ramach kursu Open Water Diver PADI (OWD PADI) - daje on jednocześnie możliwość doskonalenia i utrwalania zdobytych umiejętności poprzez kontunuowanie szkoleń nurkowych na wyższych poziomach!

Priorytetem szkoleń PADI jest bezpieczeństwo - możesz być pewien, że każde Twoje zejście pod wodę będzie precyzyjnie kontrolowane w taki sposób, aby wyeliminować wszystkie możliwe zagrożenia. Podstawowe kursy nurkowania zapoznają Cię ze sprzętem do nurkowania oraz jego obsługą.

nurkowanie kurs nurkowy owd wroclaw aquamatic nurkowanie sklep nurkowy

Pamiętaj! - szkolenia na najniższym szczeblu mają charakter zapoznawczy a prawdziwa zabawa i nieograniczone możliwości otwierają się wraz z kolejnymi kursami! Wyobraź sobie, że już niedługo nurkowanie wrakowe, fotografia podwodna czy nurkowanie pod lodem stanie się dla Ciebie codziennością!

 kursy podstawowe Padi

Lista podstawowych kursów dla nurka:

  • Discover Scuba Diving - program dla osób w wieku od 10 lat, które nie są jeszcze zdecydowane na kurs nurkowania, a chciałyby zobaczyć jak wygląda nurkowanie. Jest to jedno nurkowanie z instruktorem na płytkiej wodzie, w pełnym sprzęcie nurkowym.
  • Scuba Diver - skrócona wersja kursu OWD. Pozwala na nurkowanie do 12 m, pod nadzorem instruktora lub divemastera.
  • Open Water Diver (OWD) - podstawowy kurs nurkowy, pozwalający na samodzielne nurkowanie z partnerem do głębokości 18 m.
  • Junior Open Water Diver - kurs nurkowy OWD dla młodzieży poniżej 15 lat.
  • Junior Scuba Diver - Scuba Diver dla młodzieży poniżej 15 lat.
  • Powtórka z nurkowania (Scuba Review) - program dla osób, które posiadają już uprawnienia nurkowe, ale dawno nie nurkowały i chciałyby pod okiem profesjanalisty odswieżyć swoje umiejętności nurkowe.
  • Odkryj Nurkowanie w ABC (Discover Snorkeling).
  • Skin Diver (Nurkowanie w ABC).

Terminy kursów nurkowania

PADIeLearning

Prowadzimy kursy nurkowania, organizujemy wyjazdy nurkowe, napełniamy butle, wypożyczamy i oferujemy sprzęt nurkowy! 


Nowość! - kurs nurkowy ONLINE z PADI

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899  
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.