Kursy nurkowania

nurkowanie kurs nurkowy owd wroclaw aquamatic nurkowanie sklep nurkowy

aquamatic pl centrum nurkowe padi tec rec szkolimy nurkow


AQUAMATIC.PL TO CENTRUM NURKOWE PADI TEC/REC *****

Każdego, kto nie posiada jeszcze certyfikatu nurkowania, zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania Open Water Diver (OWD). Kurs OWD pozwoli Ci poznać podstawowe zasady nurkowania i da możliwość rozwijania swoich umiejętności nurkowych.

Kurs nurkowy podstawowy OWD PADI 1200 zł >> http://aquamatic.pl/kursy-podstawowe/kurs-owd/5-kurs-owd

Kurs nurkowy AOWD PADI 700 zł >> http://aquamatic.pl/kursy-zaawansowane/kurs-aowd

Kurs Divemaster w super cenie! 2650 zł >> http://aquamatic.pl/kursy-profesjonalne/29-kursy/profesjonalne/20-divemaster

Zanurzenie się i poznanie nowego świata dla wielu ludzi jest chwilą niezapomnianą. Teraz możesz do nich dołączyć, by odkrywać morza, rzeki, jeziora oraz inne niezliczone akweny!

Jak wygląda kurs nurkowania?

Kurs jest prowadzony w specjalny sposób, tak aby oprócz przekazania podstawowych umiejętności nurkowania, dostarczał jednocześnie sporo zabawy i przyjemności, bo przecież o to właśnie chodzi w nurkowaniu. Wszystkie realizowane przez nas kursy odbywają się w ramach międzynarodowego systemu szkoleń PADI. Szkolenia PADI są zgodne z Europejskimi Standardami Szkolenia Rekreacyjnego (ang. The European Recreational Training Standards), które obowiązują we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz zgodnie z polskimi przepisami dotyczącymi nurkowania.

Nasze szkolenia nurkowe zorganizowane są w sposób umożliwiający rozwijanie swoich umiejętności oraz zdobywanie nowych uprawnień, które będzie potwierdzał certyfikat honorowany na całym świecie.

kursy nurkowania 2

Wybierz Aquamatic.pl i zapisz się na kurs nurkowy we Wrocławiu!

W celu rozpoczęcia szkolenia, wybierz kurs nurkowy, którym jesteś zainteresowany i poinformuj nas o tym, korzystając z tego formularza kontaktowego. Jeśli nie wiesz, jaki kurs wybrać, nie martw się. Napisz, a pomożemy Ci wybrać!

Nasze szkolenia przeprowadzane są w Polsce lub w innym miejscu. Zajęcia teoretyczne i basenowe odbywają się we Wrocławiu. Jeśli chodzi o wybór akwenu do nurkowania na wodach otwartych, pozostawiamy tutaj więcej możliwości do wyboru dla kursantów. ;-) Oferujemy wyjazdy w dowolne miejsce na terenie Polski!

W przypadku kursów podstawowych bardzo popularna jest opcja: część basenowa i teoretyczna w Polsce.

Każdy kurs nurkowy to:

  • ekscytujące przygody w nowym środowisku;
  • poznanie nowych przyjaciół;
  • nowe umiejętności i uprawnienia nurkowe;
  • przyjemnie spędzony czas w ciekawych miejscach.Prowadzimy kursy nurkowania, organizujemy wyjazdy nurkowe, napełniamy butle, wypożyczamy i oferujemy sprzęt nurkowy! 

kursy nurkowania padi


PADIeLearning
Nowość! - Kurs nurkowy ONLINE z PADI

 

Nurkuj z nami!

TELEFON: +48 880 000 899    
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.