PADI Master Freediver

zoo wroclaw kurs snorkelingu freediving

PADI Master Freediver

Dla osób, które umieją pływać może wydać się to łatwe i banalnie proste, aczkolwiek poprawna technika freedivingu wymaga wiedzy i pewnych umiejętności, których należy uczyć się od instruktorów.

Freediving to świetna zabawa. Podczas kursu poszerzysz zakres swoich umiejętności pływackich, a dzięki odpowiedniemu sprzętowi poznasz techniki, które ułatwią Ci zwiedzanie podwodnego świata. Odpowiedni sposób zanurzenia się to jeden z ważnych elementów kursu, podobnie jak oddychanie i wstrzymywanie oddechu pod wodą. Podczas kursu dowiesz się, jak odpowiednio przygotować swój organizm, aby móc swobodnie przebywać pod wodą nawet 4 minuty! Potrzebne do tego ćwiczenia będziesz wykonywać wraz z doświadczonymi nurkami.

Po kursie, dzięki nabytym umiejętnościom, z łatwością można zacząć uprawianie sportów takich jak hokej podwodny czy rugby.

Zajęcia praktyczne 

Zajęcia odbywają się na basenie krytym bądź otwartym, zależnie od pory roku.  >> ZOBACZ

Wymagania

Do kursu może przystąpić dowolna osoba, min. wiek 18lat
PADI Advanced Freediver
 

Uwagi

Uczestnik kursu otrzymuje zniżkę na zakup własnego profesjonalnego sprzętu do freedivingu w Sklepie Nurkowym we Wrocławiu.

Terminy kursów

Aby zapisać się na kurs wystarczy zadzwonić bądź napisać na adres podany poniżej.  

Już niebawem więcej informacji o nowym kursie dostępnym w ofercie Aquamatic.pl!

Cena kursu

Cena kursu ustalana jest indywidualnie na podstawie ilości osób na kursie (zajęcie indywidualne/ grupowe).

Zapisz się na kurs:   

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

tel.: +48 880 000 899