O Bazie Nurkowej Metajna

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie apartaeny chorwacja 2016 cennik  apartamenty nurkowanie chorwacja wakacje

 

chorwacja 2017 na fb

Baza nurkowa czynna jest od 29 kwietnia do 6 (majowy wekend)  maja
oraz od  26 maja do 6 października 2017. [Inne terminy możliwe dla grup zorganizowanych] 

Polska Baza Nurkowa w Metajnie będzie czynna w 2015 przez prawie pół roku! W tym czasie można korzystać ze wszystkich wygód, jakie oferujemy! Baza Nurkowa w Metajnie wyposażona jest w sprzęt do nurkowania, sprężarkę do nabijania butli powietrzem i nitroxem oraz szybką łódź motorową. Wszelki sprzęt jakim dysponujemy, można wypożyczyć i korzystać z niego podczas nurkowania. Bazę obsługują polscy instruktorzy i divemasterzy, którzy doradzą Ci przy doborze sprzętu, opowiedzą o najlepszych miejscach nurkowych i przygotują do zejścia pod wodę.

Metajna to bardzo spokojny region. Charakteryzuje go cisza, spokój i bujna przyroda. Wyjątkowo czysta woda pozwala dojrzeć podwodne życie nawet z brzegu. Słońce i wyjątkowa pogoda sprzyjają spacerom i długim wycieczkom, dzięki którym można poznać okolicę Bazy i jej uroki również na lądzie!

Baza nurkowa w Metajnie to również idealna okazja na zrobienie kursu PADI OWD! Kursy rozpoczynają się co tydzień. Zaczynamy od 06.06.2015!Kurs OWD w ciepłych wodach Chorwacji to niesamowita przyjemność i niezwykła przygoda! Nurkować rozpocząć mogą osoby dorosłe, młodzież i dzieci!(Junior OWD od 10 lat, Bubblemaker od 8 lat))

Kurs trwa 5 dni i jest kompletnym przygotowaniem nurka do nurkowania do głębokości 18 metrów. Patrz nurkowanie OWD -> http://www.aquamatic.pl/kursy-podstawowe/kurs-owd/5-kurs-owd

Baza nurkowa dysponuje siedmioma apartamentami o wysokim standardzie. Wyposażone są w aneksy kuchenne i łazienki. Podczas wypoczynku niczego Ci nie zabraknie! W wiosce dostępne są sklepy spożywcze, a od okolicznych kupców nabyć można świeże ryby i owoce morza, jak i wyroby regionalne.  

Baza Nurkowa w Metajnie, to również noclegi w Chorwacji. Jeśli szukasz miłego i pewnego miejsca na wakacje w Chorwacji, to Metajna 143 to idealny adres. Mamy pokoje i studia o wysokim standardzie, które z pewnością Ci się spodobają! Pokoje i Studia z klimatyzacją i z łazienkami, wybrane mają indywidualne aneksy kuchenne. 

 

APARTAMENTY -> http://www.aquamatic.pl/noclegi-metajna

 

 przycisk rezerwacja

>> POBIERZ KATALOG PDF<<

nurkowanie zdjęcia wyjazd urlop nurkowani chorwacja wypoczynek chorwacja nurkowanie 

Zanurkuj z nami w Chorwacji !
Baza Nurkowa w Chorwacji: +385 976 444 116 ||  instruktor nurkowania Sławek Wróż Baza Nurkowa: +48 783 666 994 || mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.